top of page

EKPA 1207 PRESTIGE 2+1

SATILIK

€146.000

Eintragsnummer: 

1049

Erläuterung

En mutlu hikayelerinizin temelini atacağınız muhteşem proje 1207 Antalya Prestige herkes için en uygun yaşam alanlarına sahip. Kaliteli malzemelerle hazırlanmış mutfak ve banyo mobilyaları son derece kullanışlı tasarlanarak sizlere konforlu ve huzurlu bir yaşam alanı vadediyor.

Geniş aileler için 2+1 ve Loft daire seçenekleri, minimal yaşamı benimsemiş kişiler içinse 1+1 seçenekleri sizleri bekliyor. Teraslı ve müstakil bahçeli konut çeşitleri ile her türlü zevk ve ihtiyacı karşılayacak zenginlikte daire çeşitliliği sunulmaktadır.

Antalya 1207 Prestige projesi Antalya’nın Kepez ilçesinde yer almaktadır. İçerisinde bulunan ve her ihtiyaca cevap veren muhteşem sosyal alanlarının yanında Antalya havaalanına 9 km, şehir merkezine 5 km ve plaja 8 km yakınlığıyla da şehrin kalbinde yer alan Antalya 1207 Prestige, her yere kolayca ulaşabilme imkânı sunuyor.

Великолепный проект 1207 Antalya Prestige предлагает наилучшие условия проживания для каждого и станет основой для ваших самых счастливых историй. Кухонная и ванная мебель, изготовленные из качественных материалов, обеспечивают удобство и комфорт, создавая для вас комфортное и спокойное пространство.

Для больших семей доступны варианты квартир 2+1 и с площадью "Loft", а для тех, кто предпочитает минимализм, имеются варианты квартир 1+1. Предлагается широкий выбор квартир с террасой и отдельным садом, отвечающих всем вкусам и потребностям.

Проект Antalya 1207 Prestige расположен в районе Кепез города Анталья. Кроме великолепных общественных пространств, отвечающих всем потребностям, Antalya 1207 Prestige расположен в самом сердце города, всего в 9 км от аэропорта Антальи, в 5 км от центра города и в 8 км от пляжа, что позволяет легко добраться в любую точку.

Anzahl der Räume

2+1

Bauzeitalter

0

Bodenlage

12

67

Buchungsposition

Kepez/Antalya, Türkiye

Ali Atem

+905300383507

Kontaktieren Sie den Agenten

Danke fürs Einreichen!

Zurück zu:

bottom of page